چرا محبوبیت حداد عادل در تهران بیشتر از قالیباف شد؟

رقابت های این دوره از انتخابات درس ها و عبرت های فراوانی را برای جریانات و گروه های سیاسی کشور با خود به همراه داشت که در این بین اعتماد مردم ایران به دکتر حسن روحانی در این انتخابات مزید بر علت شد و نتیجه ای خلاف نظرسنجی های معتبر! کشوری را به نمایش گذاشت.

در این خصوص فعالیت های جانانه دکتر محمد باقر قالیباف در شهرداری تهران و سرمایه گذاری 8 ساله ایشان پس از شکست در انتخابات سال 84 در این کلان شهر برای جلب نظر مردم در انتخابات سال 92 از درس های این انتخابات بود.

هر چند ایشان و گزینه های تحت حمایت وی در انتخابات های گذشته نیز با استقبال مردمی روبرو نشده بودند اما فعالیت های فراوان 8 ساله محمد باقر قالیباف در شهرداری تهران با رویکرد جلب نظر مردم برای انتخابات 92 از نکات قابل انکار می باشد که این امر بیشترین سهم را نیز در تبلیغات انتخاباتی ایشان به خود اختصاص داده بود.حال فارغ از فعالیت 8 ساله دکتر قالیباف برای ریاست جمهوری و هزینه های ستاد انتخاباتی ایشان برای این موضوع، میزان اقبال مردم تهران در این انتخابات به آقای قالیباف در نوع خود جالب و قابل تامل می باشد.

محمد باقر قالیباف در این دوره از انتخابات توانست از مجموع آراء 2 میلیون 862 هزارو 776 رای فقط 725.854 رای را به خود اختصاص دهد و حسن روحانی با کسب آراء 1.326.964 بیشترین رای مردم تهران را به خود اختصاص داد.

حال با نگاهی بر میزان آراء دکتر حداد عادل (کاندیدای انصرافی ائتلاف پیشرفت و عدالت) در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران که توانست از مجموع آراء 2 میلیون و 119 هزار و  689 مردم استان تهران 1 میلیون و 119 هزار و 474 رای را به خود اختصاص دهد می توان نتایج فراوانی را گرفت.

جا دارد که کاندیداهای محترم بار دیگر با رجوع به جهت گیری های فعالیت های خود و میزان اخلاص در عمل شان به کارنامه خود نگاهی کنند تا که انشاء الله در سایه خدمت صادق بتوانند با اقبال مردمی روبرو گردند.

/ 0 نظر / 9 بازدید